ЖеланияКорзина

Підсилювач бампера: види, функції, доцільність встановлення

 Неприємності, які трапляються на дорогах, так чи інакше, впливають на стан автомобіля, від них не застрахований ніхто. Найпопулярніша частина машини, яка страждає при незначних зіткненнях - це бампер. При зіткненні весь удар він приймає на себе, при цьому дозволяючи кузову залишитися неушкодженим.

З плином часу, розвитком технологій з року в рік катастрофічно збільшується кількість автомобілів і недосвідчених автолюбителів. Тому відсоток зіткнень, аварійних ситуацій зріс, а з ним і явище псування не тільки кузова, але і життєво важливих елементів (двигун, карбюратор, фари) . Як наслідок виникає необхідність удосконалювати захист автомобіля.

Одним з основних варіантів зміцнення  захисту - підсилювач бампера. Ця важлива складова, яка кріпиться безпосередньо на нижню частину капота, надає додаткової жорсткості, що сприяє пом'якшенню під час удару і мінімальному пошкодженню. Цей елемент допомагає захистити фари і капот, ремонт яких проблематичніший, ніж ремонт самого підсилювача.

Оскільки захисні панелі, що встановлюються на транспортний засіб, можуть бути як передніми, так і задніми, відповідно і підсилювачі мають таке ж розташування.

Підсилювач переднього бампера стане незамінним атрибутом, якщо водій - новачок, який тільки починає освоювати техніку водіння. Встановивши цю важливу комплектуючу, можна вчитися основам не побоюючись дрібних дорожніх неприємностей, які виникають через брак досвіду.

Найчастіше, підсилювач переднього бампера не входить в основну комплектацію автомобіля і встановлюється по бажанню автовласника. Як правило, установка подібної запчастини не вимагає особливих зусиль та затрати великої кількості часу (кріплення здійснюється за допомогою двох або чотирьох болтів). Але бувають такі моделі, в яких просто неможливо зробити посилення і підібрати захист, тоді свого підопічного краще передати в руки фахівця.

Задня частина, як зазвичай, піддається негативному впливу сторонніх предметів. Наприклад, постійне навантаження-вивантаження речей з багажника сприяє облуплюванню фарби і виникненню подряпин. Що вже говорити про паркування заднім ходом. Природно, кожен хоч раз у житті стикався з проблемою пошкодження з власної необережності. Тому підсилювач заднього бампера - річ вкрай необхідна. Маючи такого надійного помічника, вам можна розслабитися і забути про ремонт автомобіля при виникненні незначних аварій і дрібних сутичок. Високоміцна сталь, з якої виготовляють цей елемент, надійно захищають машину від серйозних ушкоджень. Таким чином, можна пристойно заощадити на дрібному ремонті і роками не турбуватися про цілісність задньої частини авто.

Окрім захисної функції, підсилювач бампера виконує функцію дизайну. Любителі виділитися із сірої маси найчастіше тюнінгують передню частину – обличчя свого улюбленця. «Дєрзкая морда» має властивість притягувати захоплені погляди, і тим приносити задоволення своєму власнику.

Ще одна цікава функція підсилювача бампера – підвищення маневреності авто. При установці цього елемента в рази підвищується обтікаємість машини, що дозволяє виконувати дані функції.

Однак, якою функціональною не була б дана комплектуюча, багато власників авто ведуть неабиякі суперечки стосовно її необхідності. Дехто скептично ставиться до установки цієї деталі, апелюючи зайвою витратою коштів. А інші не поспішають її ставити, бо при великих аваріях вона, завдяки своїй міцності і негнучкості ще більше пошкоджує кузовну частину автомобіля, ніж його захищає. Але, на мою думку, при потужних аваріях на захист варто надіятися лише від Бога. Тому про доцільність даної запчастини вирішувати Вам. Головне, будьте обережними на дорогах і не порушуйте ПДР.

Комментарии
Пока нет комментариев
Витрина
Контакты
Auto-zapchast
Контактное лицо:
Роман
Телефоны:
Адрес:
Украина, Ровненская обл., Ровно, ул. Нижнедворецкая, 41а,

(г. Ровно, ул. Нижнедворецкая, 41а)

на карте
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 18:00;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
Facebook
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх