ЖеланияКорзина

Якщо гуде гідропідсилювач керма...

Гул в гідропідсилювачі  автомобіля обов'язково насторожить і  автолюбителя-початківця, і досвідченого водія. Його причиною можуть  бути:

- несправна рульова рейка;

- незадовільний стан рідини;

- проблеми з насосом гідропідсилювача;

- зношеність приводного ременя або його ослаблений стан.

Розглянемо дані несправності детальніше. Досить часто головною причиною гулу та шуму в гідро підсилювачі стає непридатність рідини. Зазвичай автовиробники не регламентують терміни для заміни масла. Більшість вважає, що її достатньо лише регулярно підливати. Але рідина в гідро підсилювачі все ж таки вимагає заміни, бо при інтенсивній експлуатації автомобіля вона нагрівається, темніє, втрачає свої властивості. Іноді може, навіть, виникати неприємний запах горілості. У такому випадку необхідна термінова заміна мастила. При цьому його потрібн о заливати лише такої марки, яка рекомендується для автомобілів конкретного типу. Заміну рідини варто робити не рідше, ніж в півтора року в спеціалізованих центрах або самостійно.

Гул при обертанні керма також може виникати від несправної рульової рейки гідро підсилювача. Причиною виходу з ладу рульової рейки, як правило, стає нестійкість українського клімату . Різкі скачки температури і висока вологість згубно впливаютьна цей механізм. А сіль, якою посипають зимою автотраси, роз'їдає захисні елементи – пильники і сальники.  Вони виходять з ладу, через що гідропідсилювач гуде і підтікає.

Несправну рульову рейку можна відремонтувати або замінити.  Втім, знайдеться не так багато майстрів, які б погодились ремонтувати рульову рейку. Швидше за все,доведеться придбати йї заміну. Досвідченні автолюбителі надають перевагу купівлі б/в запчастини на розбірках авто з Європи. Адже дороги і умови для автопробігів там значно кращі, через що менша зношуваність деталей. Запчастини б/в оригінал значно кращі за якістю, ніж нові замінники і дешевші ніж нові оригінальні.

Ремінь гідропідсилювача теж може бути причиною гулу. Можливо, він  послабився і щоб уникнути дискомфортного шуму достатньо буде лише його підтягнути. Однак, у випадку зношення даної запчастини необхідна її заміна.

Ще однією з причин гулу може стати несправний насос. Ця деталь нагнітає робочу рідину в систему гідропідсилювача і у випадку його несправності можлива лише заміна, адже ремонту дана деталь не підлягає.

Розглянувши основні причини виникнення шуму в гідропідсилювачі, варто зауважити, що інші його вузли і механізми  цілком надійні і добре функціонують  без особливої уваги. Щоб уникнути вище зазначених несправностей, достатньо виконувати вимоги по заміні рідини і відстежувати стан приводного ременя. Слід також враховувати, що при водінні кермо в крайньому правому або лівому положеннях рекомендується тримати не більше 10 секунд. Крім того, не залишайте машину на парковці з поверненими колесами.

Комментарии
Пока нет комментариев
Витрина
Контакты
Auto-zapchast
Контактное лицо:
Роман
Телефоны:
Адрес:
Украина, Ровненская обл., Ровно, ул. Нижнедворецкая, 41а,

(г. Ровно, ул. Нижнедворецкая, 41а)

на карте
График работы:
Пн-Пт 9:00 - 18:00;
Обед 13:00 - 14:00;
Сб, Вс выходные
Facebook
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх